Titles you rated
- EXchange Season 3Rated ★ 1.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 1.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0