Movies
Ratings
48
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 4.5