Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 1.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5