Movies
Ratings
140
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0