Movies
Ratings
154
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
MacheteRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
30 Days of NightRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
JobsRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0