Movies
Ratings
305
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5