Movies
Ratings
41
Forrest GumpRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0