Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.0- The Wandering MoonRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 3.0
Blue SpringRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
CureRated ★ 2.0