Series
Ratings
132
Odd TaxiRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5