Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 5.0
Junji Ito CollectionRated ★ 5.0
BANANA FISHRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0