Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Inspector KooRated ★ 3.0