Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0