Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 0.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5