Movies
Ratings
618
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Eurovision Song Contest: The Story of Fire SagaRated ★ 1.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.5
Reality BitesRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0