Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 0.5
Total RecallRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0