Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Morning GloryRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- DreamRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0