Titles you rated
The Monk and the GunRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 2.5
The TableRated ★ 2.0