Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5