Titles you rated
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.5
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0