Movies
Ratings
389
The HandmaidenRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 1.0
VenomRated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
OnwardRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.5- With or Without YouRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5