Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- 고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 2.5
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 2.5
AnnaRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 3.0
Goodbye EarthRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5