Titles you rated
HauntersRated ★ 1.5
WantedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 5.0