Movies
Ratings
361
Bleak NightRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5