Series
Ratings
31- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5