Movies
Ratings
52
Captain PhillipsRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
DriveRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
On the LineRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.5
IdolRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0