Series
Ratings
16
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0