Movies
Ratings
102 127 HoursRated ★ 4.0 127 HoursRated ★ 4.0
 Man of SteelRated ★ 4.5 Man of SteelRated ★ 4.5
 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
 Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5 Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
 Hide and SeekRated ★ 4.0 Hide and SeekRated ★ 4.0
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
 Ready Player OneRated ★ 5.0 Ready Player OneRated ★ 5.0
 The MartianRated ★ 5.0 The MartianRated ★ 5.0
 Deadpool 2Rated ★ 5.0 Deadpool 2Rated ★ 5.0
 DeadpoolRated ★ 5.0 DeadpoolRated ★ 5.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
 InceptionRated ★ 5.0 InceptionRated ★ 5.0
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 Edward ScissorhandsRated ★ 3.5 Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
 Now You See MeRated ★ 4.0 Now You See MeRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 5.0 Iron Man 3Rated ★ 5.0
 RatatouilleRated ★ 5.0 RatatouilleRated ★ 5.0
 Cold EyesRated ★ 4.5 Cold EyesRated ★ 4.5
 Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0