Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
A Korean OdysseyRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
D-DayRated ★ 5.0