Titles you rated
Silent HillRated ★ 0.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
Twilight GangstersRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Hot FuzzRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5