Series
Ratings
25
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0