Titles you rated
Apollo 18Rated ★ 4.0
Bewitching AttractionRated ★ 2.0
EragonRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Home Alone 4Rated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 5.0
Big StanRated ★ 3.0
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 2.5- Timon And PumbaaRated ★ 5.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 4.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 5.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 4.0
Return to Never LandRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.5
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 5.0
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 5.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 4.5