Movies
Ratings
315
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 0.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 2.5
ChloeRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 0.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 0.5
American PsychoRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0