Movies
Ratings
367 Dead Poets SocietyRated ★ 4.0 Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
 Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.5 Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.5
 PossessedRated ★ 4.0 PossessedRated ★ 4.0
 Fight ClubRated ★ 5.0 Fight ClubRated ★ 5.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
 Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.5 Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.5
 Chungking ExpressRated ★ 4.5 Chungking ExpressRated ★ 4.5
 Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.0 Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.0
 The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0 The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
 BallerinaRated ★ 3.5 BallerinaRated ★ 3.5
 The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0 The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
 White ZombieRated ★ 3.5 White ZombieRated ★ 3.5
 My Fair LadyRated ★ 3.5 My Fair LadyRated ★ 3.5
 Un Chien AndalouRated ★ 3.5 Un Chien AndalouRated ★ 3.5
- My Dog SkipRated ★ 3.0
 The FortressRated ★ 4.0 The FortressRated ★ 4.0
 The Devil on TrialRated ★ 2.5 The Devil on TrialRated ★ 2.5
 The Solitary GourmetRated ★ 3.0 The Solitary GourmetRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0