Series
Ratings
119 Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0 Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
 Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0 Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
 Alien: EarthRated ★ 0.5 Alien: EarthRated ★ 0.5
 Violet EvergardenRated ★ 5.0 Violet EvergardenRated ★ 5.0
 JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0 JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
 Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.5 Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.5
 Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0 Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0
 Waco: American ApocalypseRated ★ 3.0 Waco: American ApocalypseRated ★ 3.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 1.5 Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
 Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0 Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
 Crime Scene: The Texas Killing FieldsRated ★ 3.5 Crime Scene: The Texas Killing FieldsRated ★ 3.5
 The RipperRated ★ 3.0 The RipperRated ★ 3.0
 Arcane Season 2Rated ★ 3.5 Arcane Season 2Rated ★ 3.5
 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
 The Sons of Sam: A Descent into DarknessRated ★ 3.5 The Sons of Sam: A Descent into DarknessRated ★ 3.5
 This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.0 This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.0
 The Boys Season 4Rated ★ 4.0 The Boys Season 4Rated ★ 4.0
 Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 4.0 Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 4.0
 Shūmatsu Train Doko e Iku?Rated ★ 4.0 Shūmatsu Train Doko e Iku?Rated ★ 4.0
- YeonghwadangRated ★ 5.0