Titles you rated
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
PKRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0