Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0- Nemuri no MoriRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 1.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
DestinyRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0