Movies
Ratings
513
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.5
RealRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The HappeningRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0