Series
Ratings
85
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 2.5
Bluey Season 3Rated ★ 5.0
Bluey Season 2Rated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 3.0
Bluey Season 1Rated ★ 5.0- Baymax & MochiRated ★ 3.5
Baymax!Rated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 4.0
Junjou Romantica Season 2Rated ★ 4.0
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 4.0
Kanojotachi no HanzaiRated ★ 3.5