Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Ghost TrainRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
OddityRated ★ 1.0
Caddo LakeRated ★ 3.0