Titles you rated
The ResidenceRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
WaywardRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 1.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 2.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Based on a True Story Season 1Rated ★ 4.0
Scavengers ReignRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0