Titles you rated
BestsellerRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0