Movies
Ratings
465
Wonder WomanRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
The KingRated ★ 1.0
MasterRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Fat, Sick & Nearly DeadRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0