Movies
Ratings
833
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- HumintRated ★ 1.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 3.5