Titles you rated
DunkirkRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 1.5
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 1.5
Perfect SenseRated ★ 2.0
PreciousRated ★ 3.5
WombRated ★ 2.0
Re-encounterRated ★ 3.0
CloserRated ★ 2.5
The Flowers of WarRated ★ 3.0- Good NightRated ★ 2.5
Eternal SummerRated ★ 2.5
It's AliveRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 2.5
The LoverRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 2.5