Titles you rated
My Rosy LifeRated ★ 5.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 2.5
Glass SlippersRated ★ 4.0- Daddy FishRated ★ 4.5
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.5- The Path to GloryRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.0