Titles you rated
AnnihilationRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5