Movies
Ratings
115
Christmas in AugustRated ★ 3.0
...ingRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 5.0
DittoRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0