Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 3.5
SilveradoRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
The Beaches of AgnèsRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
The Secret in Their EyesRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Barry LyndonRated ★ 4.5
RetributionRated ★ 4.0
TrafficRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0