Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5- The Grim Adventures of Billy & MandyRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.0
DarkRated ★ 3.0