Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inherent ViceRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0